Vājstrāvas

Tikai kvalitatīvi izpildīti pakalpojumi

Uzticies pieredzei

Ugunsgrēka atklāšanas sistēmas

Veicam uzstadīšanu dažādām ugunsgrēka atklāšanas sistēmām gan mājās, gan juridiskos objektos. Ugunsgrēka drošības un atklāšanas sistēmu uzstādīšana un konsultācijas.

Trauksmes izziņošanas sistēmas

Uzstādīsim trauksmes izziņošanas sistēmas Jums vēlamā adresē vai objektā. Nodrošinām tikai profesionālu un augstas kvalitātes trauksmes izzoņošanas sistēmas un risinājumus.

Piekļuves kontroles sistēma

Palīdzēsim veikt piekļuves kontroles sistēmas objektiem, mājām un juridiskām personām. Izprotot nepieciešamību, atradīsim labāko risinājumu pieķluves kontroles sistēmas uzstādīšanai.

Video novērošanas sistēmas

Nodrošinām video novērošanas sistēmu uzstādīšanu, pārbūvi un citus ar video novērošanu saistītus risinājumus. Nodrošinām gan uzstādīšanu gan pasas video sistēmas, kameras un saistītus risinājumus.

Apsardzes sistēmas

Nepieciešamības gadijumā izstrādāsim apsardzes sistēmas, kas ļaus kontrolēt notiekošo Jūsu mājās, teritorijā vai klientam nepieciešamā objektā. Veicot konsultāciju, apzināsimies labāko risinājumu ko izteikt Mūsu klientam,

Radās Jautājumi?

Mēs ar Prieku Palīdzēsim!

Aizpildi pieteikumu un jau pavisam drīz ar Jums sazināsies Mūsu konsultants, kas palīdzēs atrisināt jebkurus ar Mūsu nozari saistītos jautājumus.